PLÁN AKCÍ - ZÁVODNÍ TENIS

DEN

DATUM

DRUŽSTVO

UTKÁNÍ/TURNAJ/AKCE

UTKÁNÍ/TURNAJ/AKCE

 

 

věková kategorie

DOMÁCÍ

HOSTÉ

PÁ - PO 20.-23.04.18 MŽ+SŽ jednotlivci – chlapci+dívky OTEVŘENÝ OKRESNÍ PŘEBOR
SOBOTA 28.04.2018 DS TK HLUČÍN A TK TENNISPOINT FM A
SOBOTA 28.04.2018 TK TENNISPOINT FM A TENNIS HILL HAVÍŘOV A
SOBOTA 28.04.2018 SK VITALITY SLEZSKO VENDRYNĚ TK TENNISPOINT FM B
SOBOTA 28.04.2018 TK TENNISPOINT FM C SOKOL BOHUMÍN
SOBOTA 28.04.2018 TK OPAVA TK TENNISPOINT FM D
NEDĚLE 29.04.2018 DR TK TENNISPOINT FM A TK HAVÍŘOV B
NEDĚLE 29.04.2018 TK NA DOLINĚ TROJANOVICE A TK TENNISPOINT FM A
NEDĚLE 29.04.2018 TK TENNISPOINT FM B TK HAVÍŘOV B
NEDĚLE 29.04.2018 BABY TK TENNISPOINT FM  SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
ÚTERÝ 01.05.2018 DS TK TENNISPOINT FM A TK NOVÝ JIČÍN/TK NA DOLINĚ B
ÚTERÝ 01.05.2018 DS TO VOKD OSTRAVA-PORUBA TK TENNISPOINT FM B
ÚTERÝ 01.05.2018 TK PRECHEZA PŘEROV B TK TENNISPOINT FM A
ÚTERÝ 01.05.2018 TK TENNISPOINT FM B TK SLAVIA ORLOVÁ B
ÚTERÝ 01.05.2018 TK SLAVIA ORLOVÁ C TK TENNISPOINT FM C
ÚTERÝ 01.05.2018 TK TENNISPOINT FM D TK UNEX UNIČOV
SOBOTA 05.05.2018 DS TJ TO SOKOL STARÁ BĚLÁ A TK TENNISPOINT FM A
SOBOTA 05.05.2018 DS TK TENNISPOINT FM B TJ TO SOKOL STARÁ BĚLÁ B
SOBOTA 05.05.2018 TJ START OSTRAVA-PORUBA B TK TENNISPOINT FM A
SOBOTA 05.05.2018 TK TENNISPOINT FM B TC TŘINEC
SOBOTA 05.05.2018 TK TENNISPOINT FM C SK JC SPORT OPAVA D
SOBOTA 05.05.2018 SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN TK TENNISPOINT FM D
NEDĚLE 06.05.2018 DR TENIS VSETÍN B TK TENNISPOINT FM A
NEDĚLE 06.05.2018 DR TJ START OSTRAVA-PORUBA B TK TENNISPOINT FM B
NEDĚLE 06.05.2018 TK TENNISPOINT FM A SK JC SPORT OPAVA A
NEDĚLE 06.05.2018 TC TŘINEC TK TENNISPOINT FM B
NEDĚLE 06.05.2018 BABY ROŽNOVSKÝ TENISOVÝ KLUB TK TENNISPOINT FM
ÚTERÝ 08.05.2018 DR TJ TO SOKOL STARÁ BĚLÁ  TK TENNISPOINT FM A
ÚTERÝ 08.05.2018 DR TK TENNISPOINT FM B TC KOPŘIVNICE
ÚTERÝ 08.05.2018 TK SC OSTRAVA A TK TENNISPOINT FM A
ÚTERÝ 08.05.2018 TK TENNISPOINT FM B MĚSTSKÝ TENISOVÝ KLUB KARVINÁ
ÚTERÝ 08.05.2018 BABY TENNIS HILL HAVÍŘOV A TK TENNISPOINT FM
SO - PO 12.-14.05.18 DR oblast CHLAPCI - VÍTKOVICE DÍVKY - VÍTKOVICE
SO - PO 12.-14.05.18 MŽ oblast CHLAPCI - HAVÍŘOV DÍVKY – SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
SOBOTA 19.05.2018 VŠICHNI SMAŽENÍ VAJEČINY od 11,00 hodin
SOBOTA 19.05.2018 DS TK TENNISPOINT FM A TC BIOCEL VRATIMOV A
SOBOTA 19.05.2018 DS SK VÍTKOVICE 1926-RIDERA TK TENNISPOINT FM B
SOBOTA 19.05.2018 TK TENNISPOINT FM A TK HAVÍŘOV B
SOBOTA 19.05.2018 TENNIS HILL HAVÍŘOV A TK TENNISPOINT FM B
SOBOTA 19.05.2018 TJ TO SOKOL STARÁ BĚLÁ-TKV B TK TENNISPOINT FM C
SOBOTA 19.05.2018 TK TENNISPOINT FM D TK HAVÍŘOV
NEDĚLE 20.05.2018 DR TK TENNISPOINT FM A MĚSTSKÝ TENISOVÝ KLUB KARVINÁ
NEDĚLE 20.05.2018 DR TK NA DOLINĚ TROJANOVICE B TK TENNISPOINT FM B
NEDĚLE 20.05.2018 TK TENNISPOINT FM A TJ START OSTRAVA-PORUBA B
NEDĚLE 20.05.2018 SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN TK TENNISPOINT FM B
NEDĚLE 20.05.2018 BABY TK TENNISPOINT FM TK ZAŠOVÁ A
SOBOTA 26.05.2018 DS VSK VŠB-TU OSTRAVA B TK TENNISPOINT FM A
SOBOTA 26.05.2018 DS TK TENNISPOINT FM B TC OSTRAVA NOVÁ VES
SOBOTA 26.05.2018 SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN TK TENNISPOINT FM A
SOBOTA 26.05.2018 TK TENNISPOINT FM B TC OSTRAVA NOVÁ VES
SOBOTA 26.05.2018 TK TENNISPOINT FM C TK KUBÁŇ OSTRAVA
SOBOTA 26.05.2018 TJ SOKOL RYCHVALD TK TENNISPOINT FM D
NEDĚLE 27.05.2018 DR TC TŘINEC TK TENNISPOINT FM A
NEDĚLE 27.05.2018 DR TK TENNISPOINT FM B TK ZAŠOVÁ
NEDĚLE 27.05.2018 TK SLAVIA ORLOVÁ A TK TENNISPOINT FM A
NEDĚLE 27.05.2018 TK TENNISPOINT FM B BESKYDSKÝ TENISOVÝ KLUB F/O
NEDĚLE 27.05.2018 BABY TJ MEZ VSETÍN TK TENNISPOINT FM
SO - PO 02.-04.06.18 SŽ oblast CHLAPCI – FRÝDEK-MÍSTEK DÍVKY – TK PRECHEZA PŘEROV
SO - PO 02.-04.06.18 DS oblast CHLAPCI – BANÍK OVA DÍVKY – BANÍK OVA
SOBOTA 09.06.2018 DS TK TENNISPOINT FM A TK HAVÍŘOV B
SOBOTA 09.06.2018 DS TK HLUČÍN B TK TENNISPOINT FM B
SOBOTA 09.06.2018 TK TENNISPOINT FM A SK JC SPORT OPAVA B
SOBOTA 09.06.2018 TC BIOCEL VRATIMOV TK TENNISPOINT FM B
SOBOTA 09.06.2018 TO VOKD OSTRAVA-PORUBA TK TENNISPOINT FM C
NEDĚLE 10.06.2018 DR TK TENNISPOINT FM A TC BIOCEL VRATIMOV 
NEDĚLE 10.06.2018 DR TK SLAVIA ORLOVÁ C TK TENNISPOINT FM B
NEDĚLE 10.06.2018 TK TENNISPOINT FM A TK PRECHEZA PŘEROV A
NEDĚLE 10.06.2018 TK SLAVIA ORLOVÁ B TK TENNISPOINT FM B
NEDĚLE 10.06.2018 BABY  TK TENNISPOINT FM TK DEZA VAL-MEZ B
PO - PÁ 11.-15.06.18 jednotlivci - chlapci ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TURNAJ KATEGORIE A
SOBOTA 16.06.2018 DS TK SLAVIA ORLOVÁ B TK TENNISPOINT FM A
SOBOTA 16.06.2018 DS TK TENNISPOINT FM B TK ARBREX OSTRAVA
SOBOTA 16.06.2018 TK HLUČÍN  TK TENNISPOINT FM A
SOBOTA 16.06.2018 TK TENNISPOINT FM B PRESTIGE TENNIS CLUB FM
SOBOTA 16.06.2018 TJ BANÍK OSTRAVA OKD TK TENNISPOINT FM C
NEDĚLE 17.06.2018 DR TJ BANÍK OSTRAVA OKD TK TENNISPOINT FM A
NEDĚLE 17.06.2018 TK DEZA VAL-MEZ A TK TENNISPOINT FM A
NEDĚLE 17.06.2018 TK TENNISPOINT FM B SK VITALITY SLEZSKO VENDRYNĚ
NEDĚLE 17.06.2018 BABY TK NA DOLINĚ TROJANOVICE B TK TENNISPOINT FM
SOBOTA 23.06.2018 DS TJ BANÍK OSTRAVA OKD TK TENNISPOINT FM B
SOBOTA 30.06.2018 DS TK TENNISPOINT FM B TK SLAVIA ORLOVÁ C
PO - PÁ 09-13.07.18 NÁBOR náborový tenisový kemp I  
PO - PÁ 09-13.07.18 TRÉNINK DOPO – PRÁZDNINOVÝ ROZPIS TRÉNINKŮ ODPO - PRÁZDNINOVÝ ROZPIS TRÉNINKŮ
PÁTEK 13.07.2018 SVČ KLÍČ prázdniny ve městě I - 9-12 HODIN  
SO - PO 14.-16.07.18 jednotlivci - chlapci+dívky PRINCE SUMMER TENIS YOUNG                    TURNAJ KATEGORIE C
PO - PÁ 16.-20.07.18 TRÉNINK DOPO – PRÁZDNINOVÝ ROZPIS TRÉNINKŮ ODPO - PRÁZDNINOVÝ ROZPIS TRÉNINKŮ
SO - PO 21.-23.07.18 jednotlivci - chlapci+dívky PRINCE SUMMER TENIS TEEN                     TURNAJ KATEGORIE C
PO - ČT 23.-26.07.18 TRÉNINK DOPO – PRÁZDNINOVÝ ROZPIS TRÉNINKŮ ODPO - PRÁZDNINOVÝ ROZPIS TRÉNINKŮ
SO - PÁ 28.07-3.08.18 SELECT SOUSTŘEDĚNÍ - ŽAMBERK OD ROČNÍKU NAROZENÍ 2008
SO - PO 04.-06.08.18 DR jednotlivci - chlapci+dívky PRINCE SUMMER TENIS                            TURNAJ KATEGORIE C
PO - PÁ 06-10.08.18 TRÉNINK DOPO – PRÁZDNINOVÝ ROZPIS TRÉNINKŮ ODPO - PRÁZDNINOVÝ ROZPIS TRÉNINKŮ
PO - PÁ 13-17.08.18 NÁBOR náborový tenisový kemp II  
PO - PÁ 13-17.08.18 TRÉNINK DOPO – PRÁZDNINOVÝ ROZPIS TRÉNINKŮ ODPO - PRÁZDNINOVÝ ROZPIS TRÉNINKŮ
SOBOTA 18.08.2018 BABY jednotlivci – chlapci+dívky PRINCE SUMMER BABY TOUR I
PO - ST 20-22.08.18 TRÉNINK DOPO – PRÁZDNINOVÝ ROZPIS TRÉNINKŮ ODPO - PRÁZDNINOVÝ ROZPIS TRÉNINKŮ
ČT - NE 23.-26.08.18 jednotlivci – chlapci 31. ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA  TURNAJ KATEGORIE B
PÁ - NE 24.-26.08.18 jednotlivci – dívky 31. ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA  TURNAJ KATEGORIE C
PO - PÁ 27.-31.08.18 TRÉNINK DOPO – PRÁZDNINOVÝ ROZPIS TRÉNINKŮ ODPO - PRÁZDNINOVÝ ROZPIS TRÉNINKŮ
SOBOTA 15.09.2018 BABY jednotlivci – chlapci+dívky PRINCE SUMMER BABY TOUR II
PÁTEK 28.09.2018 BABY jednotlivci – chlapci+dívky PRINCE SUMMER BABY TOUR MASTERS
PÁTEK 05.10.2018 VŠICHNI slavnostní ukončení sezóny a vyhodnocení nejlepších týmů a hráčů  UKONČENÍ SEZÓNY, VYHLÁŠENÍ
nejlepších hráčů klubu

PRÁZDNINOVÉ TRÉNINKY BUDOU ORGANIZOVÁNY NÁSLEDOVNĚ:

– hráči budou rozděleni do výkonnostních a věkových skupin a tyto budou rozepsány do jednotlivých tréninkových bloků, mimořádné fluktuace mezi skupinami budou možné po dohodě se mnou nebo jinými trenéry

– prázdninové tréninky jsou určeny pro kmenové klubové hráče, v případě dohody se mohou účastnit i GUEST

– pravidelně budou organizovány i sparingové tréninky (2 a více hodin)

– výkonnostní skupiny jsou variabilnější a dávají možnost potkat se i s jinými hráči než v pravidelných trénincích

– individuální tréninky budou řešeny výjimečně dle požadavků, pouze s hráči ELITE+MASTERS

– k prázdninovým tréninkům je NUTNÉ se přihlásit písemnou formou, pomocí této jednoduché, níže uvedené tabulky, e-mailem (stačí ZAKŘÍŽKOVAT pole pod datumy s týdny, kdy je hráč doma k dispozici a na trénink přijde), počet tréninků není omezen, po dohodě s trenérem může hráč přijít na trénink i v rámci jiné prázdninové skupiny, než je zařazen

Připraveno je 32 TRÉNINKOVÝCH DNŮ + 6 DNŮ SOUSTŘEDĚNÍ.

Konkrétní (jmenný a skupinový) rozpis prázdninové přípravy obdržíte do 25.6.2018.

JMÉNO A PŘÍJMENÍ

1

9/7 – 13/7

2

16/7 – 20/7

3

23/7 – 26/7

4

6/8 – 10/8

5

13/8 – 17/8

6

20/8 - 22/8

7

27/8 - 31/8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TERMÍN DODÁNÍ NA E-MAIL : DO 03.06.2018